wtorek, 18 października 2011

Reni - dziękuję!

Wczoraj pani listonosz przyniosła mi kopertę, która sprawiła, że wszystko dookoła wydawało mi się jeszcze bardziej kolorowe, radosne i piękniejsze. To była przesyłka od Reni z wygranym Candy. A w niej szaliczek i dodatkowo słodkie niespodzianki.
Reni, raz jeszcze dziękuję! Nawet sobie nie wyobrażasz ile radości mi sprawiłaś. Co najmniej tak samo mocno jak mnie szaliczek podoba się też mojej małej córci :)
A co u mnie na niwie robótkowej? Ostatnio bardzo dużo robótkuję, ale przeważnie wszystko na ostatnią chwilę robię i zaraz rozdaję, że nawet zdjęć nie zdążę pstryknąć. Jestem rozdarta pomiędzy drutami a frywolitkami. Dołączyłam też do grona supłających nową serwetkę wg Renulka (fotka z linkiem jest u mnie po prawej stronie). Jak skończę ostatnie okrążenie, to pokażę jak mi wychodzi, bo Sylwka już mnie wywołuje do odpowiedzi ;)
Do zobaczenia nie tylko tutaj, ale i na Waszych blogach :)

8 komentarzy:

 1. Fajnie zobaczyć Twoją buzię i Twoje maleństwo.:)))
  I masz akwarium! Ale mi się zatęskniło za rybkami! Przez wiele lat miałam rybki i jakoś tak się potoczyło, że nie mam. :--(

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki, Koroneczko.
  Najchętniej, to bym na Ciebie popatrzyła przy jakiejś kawce :)
  A akwarium, to hobby mojego męża. Zwłaszcza jego zakładanie/organizowanie/udoskonalanie - utrzymanie już mniej ;) Więc jeżeli kiedyś znowu zapragniesz je założyć, to myślę, że chętnego do pomocy łatwo znajdziesz :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj, ja też na taką kawkę chętna! :D
  A akwarium z częścią wyposażenia i cała literatura rybkowa leży u mnie na strychu i czeka, aż mnie znowu najdzie. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. O i ja tez się czaję na renulkową serwetkę, ale zasu na razie brak na to. Ale niestety istnnieje możliwość, że za tydzień mi nie przedłużą umowy o pracę, wtedy sobie porobutkuję za wszelkie czasy ;) w przerwach od szukania pracy ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kathinna, mam nadzieję, że jednak czas wolny zorganizujesz sobie inaczej...
  Mocno trzymam kciuki za Twoje powodzenie z pracą!

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajnie zobaczyć Cie chociaż na zdjęciu. Mam nadzieję, że wybierasz się w niedzielę na nasze robótkowe spotkanie. Z serwetką Renulka jestem na bieżąco (4 etapy). Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Hej Janeczko! Ja też się za Tobą stęskniłam.
  Za innymi dziewczynami również...
  Co do spotkania - miałam w planach być. Wreszcie.
  Ale okazało się, że imieniny Igi są właśnie w tę niedzielę - 23.X., więc muszę zorganizować imprezkę dla małej solenizantki. Już raz "straciła" tę okazję - w ubiegłym roku nie pomyślałam o małych imieninkach i mam wyrzuty sumienia :(

  OdpowiedzUsuń
 8. Proszę bardzo..pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Jestem wdzięczna każdemu, kto podzieli się swoimi wrażeniami, emocjami...

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...